Strona głównaKontaktMapa Strony

Przedsiębiorstwo

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której wszystkie udziały objęte są przez jednego wspólnika- Gminę Śrem.

Jest nowoczesną firmą, której celem jest świadczenie usług komunalnych z zachowaniem ich wysokiej jakości. Główną działalnością naszego przedsiębiorstwa jest odbiór odpadów komunalnych od klientów indywidualnych i firm z terenów gmin Śrem, Dolsk, Książ, Brodnica, Zaniemyśl, Kórnik oraz Czempiń.

     W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi utrzymania terenów zielonych, porządkowania ulic i placów, diagnostyczne, pogrzebowe.

     Dysponujemy własnym składowiskiem odpadów komunalnych, kompostownią oraz zapleczem do segregacji odpadów.

     Nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat zarządzania jakością w następującym zakresie: utrzymywania urządzeń komunalnych, zieleni, targowisk, cmentarzy, odzyskiwania odpadów nadających się do ponownego przerobu, wywozu i unieszkodliwiania nieczystości stałych i płynnych, oczyszczania miejscowości, diagnostyki pojazdów, doradztwa dla firm w zakresie ochrony środowiska.

     Dzięki realizowanej misji osiągania celów strategicznych spółki zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług o czym świadczą liczne nagrody, referencje i podziękowania.

     Zapraszam do współpracy.

Paweł Wojna

Prezes PGK w Śremie

# Powrót

Copyright © 2008 PGK - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl - Serwisy i Strony internetowe

#